עורך דין גירושין – חשיבותו בתהליך גירושין

הסטטיסטיקה אינה משקרת והאמת שלה- כואבת: אחד מתוך שלושה זוגות, בקירוב, שנישאים ב"סימן טוב ומזל טוב"- במרכאות או בלעדיהן – צפויים להתגרש. גירושין מערימים קשיים בתחומי חיים שונים הן על בני הזוג המתגרשים והן על ילדיהם בפרט ומשפחותיהם בכלל. גירושין עלולים לקלוע את המעורבים בהם למצוקות קשות- כלכליות, נפשיות ועוד.

עורך דין גירושין עשוי לסייע לכם ולהקל עליכם לבצע את התהליך באופן שלא ייזכר בהכרח כטראומה.
מי מכם שנמצאים על סף גירושין ואף כאלה שנמצאים בתוך התהליך יכולים להסתייע בעורך דין לייעוץ ולייצוג.

עורך דין גירושין מאומן ומיומן בנושא גירושין, מכיר היטב הן את מערכת המשפט והן את אופן פעולתם של בתי הדין הרבניים ומתמצא היטב בדיני משפחה עומד לרשותכם ולשירותכם במכלול הנושאים הכרוכים בגירושין ובהם: גירושין בהסכמה, גישור, הסכם ממון, מזונות אישה, דיני ידועים בציבור, שלום בית, גניבת זרע, משמורת משותפת, הסדרי ראייה, חלוקת רכוש מאוזנת, פירוק שיתוף בדירה, סרבנות גט ועוד.

עורך דין גירושין – טיפול בתיק גירושין

טיפול בתיק גירושין מחייב לא רק ידע מעמיק במכלול התחומים שצוינו לעיל אלא גם רגישות ויכולת להביא את בני הזוג להכרה כי גירושין ברוח טובה, תוך שמירה על כבוד הדדי, משרתים את כל הצדדים ויותר מכל יש בהם ביטוי למיצוי המאמץ לשמירה על טובת הילדים.
באופן טבעי וצפוי, גירושין כרוכים בסערת רגשות.
המעורבים בהם חשים כמי שהקרקע נשמטת מתחת לרגליהם, השינוי במסגרת החיים מערער את תחושת הביטחון.
כאשר יש משקעים עכורים של טינה, כעס, מרירות ואף רצון לנקום- עלולים בני הזוג לעשות מעשים חפוזים, אשר המחיר שייגבה מהם בגינם עלול להיות קשה בכל מובן שהוא. עורך דין גירושין בעל ידע, ניסיון, שיקול דעת וראייה מקיפה וכוללת של משמעויות גירושין, יסייע לכם לקבל החלטות מושכלות.

הסכמה משותפת של בני הזוג הנמצאים על סף גירושין או בעיצומו של התהליך על עורך דין שיסדיר עבורם את הנושאים השונים התלויים ועומדים על הפרק ודאי עדיפה על מצב, שבו כל אחד מהם שוכר את שירותיו של עורך דין אחר ומתחיל מאבק משפטי שעלול להיות ארוך, מתיש ולגרום לקרע ולניתוק ביניהם.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע ותשובה לכל שאלה שמעסיקה אתכם בנושא זה.
השירות יינתן תוך שמירה קפדנית על חסיון המידע ותוך השקעת כל מאמץ נדרש על מנת לצמצם ככל שניתן  לרכך את עצמת המכה של הגירושין ולמזער את הנזק שעלול להיגרם מהם.